Survivalcraft Demo Survivalcraft Demo

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Doğal kaynakları kullanarak çöl bir adada hayatta kalmaya çalışın!

Versiyonu: 1.29.19.0
Yapimcisi: Candy Rufus Games

Survivalcraft Demo
Survivalcraft Demo


Survivalcraft Demo uygulama desert ısland ve hiç kimse kurtaracak terk edildiğini söylediler. Başka çaren yok, hayatta kalmak için inşa ettiği adada yaşayan hayvanlar ve bitkiler, ama eğer hayatta kalmak istiyorsanız, doğru bu kaynakları kullanmayı öğrenmek gerekir. Minecraft benzer grafik ve benzer bir kontrol sistemi kullanarak tüm bu yapmak mümkün olacak.
Oyunun başında, kaybedersiniz adadaki tüm diğer tehlikeleri ya da bir hayvan uçurumdan yuvarlanıyorsun ise sinirlenip eğer bu dört hayat var. Ama açlık ve susuzluk, bu yüzden bir başvuru formu doldurur etkiler Demo barınak ve kaynakları temel görevleri onu orada olacak inşa Survivalcraft.
Kayıp yerleri bulmak ve keşfetmek yeni şeyler öğrenmek öğrenmek istediğinizi elektrik almak gibi, ya da daha kolay yiyecek göndermenin yollarını bulmak için nasıl, örneğin mağara öğrenin. Dünya tamamen sınırsızdır ve bunun yerine daha önce kullanılarak oluşturulan bir aday kendi adamını bile oluşturabilirsiniz istekleri doğrultusunda adapte edilebilir. Ne olursa olsun senin görevin hayatta kalmak için değişmedi.
Survivalcraft Demo gerçekçi dövüş oyunu, saat ve saat inşa etmek için bu oyunda kendi evinizi geliştirmeye çalışın.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!