Stickman Soccer 2014 Stickman Soccer 2014

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Başroldeki çubuk figürlerle bir futbol maçının bütün tutkusu!

Versiyonu: 2.5
Yapimcisi: Djinnworks

Stickman Soccer 2014
Stickman Soccer 2014
Stickman Soccer 2014


2014 çöp adam Futbol küçük sopa rakamlar önde olan bir futbol oyunu. Mükemmel çok hassas dokunmatik ekran uyum sağlayabilen mekanik.
İspanya, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, İngiltere, ve çok daha fazlası, otuzdan fazla milli takım da dahil olmak üzere seçim yapabilirsiniz. Buna ek olarak, Brezilya ya da ceza shoot-Dünya Kupası gibi seçebileceğiniz farklı oyun modu olarak çıktılar.
2014 çöp adam Futbol da kendi seviyenize göre zorluğu farklı derecelerde olan rakip takımın seviyesini ayarlamanızı sağlar. Uzun maç dün bile nasıl olacağını bile ayarlayabilirsiniz.
Oyuncular kontrol edebilirsiniz fikri çok basit: süt kullanarak sanal küçük bir haç ve iki sanal düğmelerini kullanarak oyuncularınızı kontrol veya vermek veya atmak iletebilirsiniz.
2014 çöp adam Futbol çok kapsamlı bir futbol oyunu. Android için birçok oyun daha eğlenceli olmasına rağmen oldukça çocukça tasarımı. Çöp adam Futbol bu oyunun orijinal versiyonu için oldukça benzer, ama özellikle 2014 Dünya Kupası için uyarlanmış bazı benzersiz öğeleri içerir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!