Sonic Generations Unleashed Project Sonic Generations Unleashed Project

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Sonic Unleashed on Generations'ın bütün seviyeleri!

Yapimcisi: Team Unleashed

Sonic Generations Unleashed Project
Sonic Generations Unleashed Project
Sonic Generations Unleashed Project


Sonic Nesiller projesi Sonic modu olarak Sonic Nesiller her düzeyde zevk için izin bilgisayarınızda Xbox 360 oyun Serbest Serbest. Proje, oyuncular çok küçük teknik sorun içinde oyun yol boyunca çok daha iyi bir deneyim sunabilmek için düzeltmiş.
Bir oyuncu, sınırsız çözünürlük, yüksek kalite yapısı, filtreleme, ve saniyede 60 kare (alırsınız destek oynamak için uygun bir cihaz verilir). Diğer bir deyişle, bir oyun grafikleri bir bilgisayar sürümü bekleyebilirsiniz her avantajı vardır.
Daha iyi özelliklerin yanı sıra bilgisayar gücü, Sonic Nesiller için teşekkürler Proje Sonic Nesiller Sonic orijinal kullanır, daha fazla alternatif arkasında motoru olan arkasındaki mekanizma Serbest Serbest. Bu, daha iyi kontrol, daha akıcı animasyonlar sonucu, ve diğer faydalar sağlar.
Bu yeterli değilse, Serbest Sonic, werehog bu sürüm ve en popüler öğeler silinmiş, yani herhangi bir dönüşüm ya da bir şey karşılaşmazsınız.
Grafik gelince, Sonic Nesiller Serbest proje bu marka çok nadir bir kalite sağlar. Onları ekran ile tam hızda birlikte mükemmel bir tasarım ve teknik beceri ve tüm yansıtan etkileyici sonuçlar verir.
Sonic Nesiller tam ücretsiz Proje Sonic Nesiller Serbest ve içeriğin büyük bir değişiklik. Birçok Sonic hayranları için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!