Soccer Hero Soccer Hero

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bir futbol yıldızı olun!

Versiyonu: 2.38
Yapimcisi: Appfactory Srl

Soccer Hero
Soccer Hero
Soccer Hero


Seçim senin adını seçerek futbol Kahramanı ve üç boyutlu futbol oyunu oynamaya başlamadan herhangi bir ülkenin ikinci bölümü kendi oyuncu ve fiziksel özellikleri oluşturun.
Şimdi çarpıcı sonuçlar yeniden ile üç boyutlu grafik yaratma yeni star soccer müthiş bir futbol stili ve kahraman gelişimi ile çok yakın benzerlikler gösterir; en temel farktır.
Futbol Kahramanı kullanıcılar, oyuncular alışveriş ilişkisi (örneğin ayakkabılar, enerji içecekler, evler, arabalar ve antrenör veya taraftar kulübü ile sözleşme imzalamak için her konuda yönetmek için gerekli olacaktır.
Tüm bunlara ek olarak, elbette oyun var. Oyunlar sırasında en uygun anlarda müdahale etmek, topu sürmeye oyuncular tam olarak tercih ettiği vur. Bir örnek olarak, top, aşağıdan ateş topu gönderin, doğru ateş edersen, o da topa falso.
Eylemler bağlı olarak her oyunda, para, ve hayranları ile daha iyi ilişkiler ve, tabii ki, BM alırsınız. Çok daha ünlü becerilerinizi geliştirin ve süper star olasılığı çok daha yüksek seviyelere tırmanmaya devam edecek.
Onunla futbol birleştiren mükemmel grafikler ile yeni star soccer oyunu Futbol sahası ve daha önce bahsedilen Kahraman, çok eğlenceli bir oyun.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!