Shining Force Classics Shining Force Classics

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Üç RPG klasiği tek bir Android oyununda!

Versiyonu: 1.0.4
Yapimcisi: SEGA

Shining Force Classics
Shining Force Classics
Shining Force Classics


Shining Force Klasikler, karanlıkta Parlayan 2 Kuvvet Shining Force Parlayan üç büyük Sega klasiklerinden bir derleme. Hepsi (Yangın dışında kalan alan Amblem olarak) stratejik bir bileşen ile yüklenen ağır sahip olduğu ve Sakarya, ilk iki çekmeme rağmen aynı evrende aynı yerde. Bu arada, karanlıkta parlayan üçüncü, birinci şahıs bakış açısı zindan gezinme standart çekildi.
Klasikleri Parlayan kuvvetlerinde üç maceralar her biri, kendi benzersiz karakter yaratmak ve istediğiniz gibi adlandırın sağlar. Karanlıkta Parlayan Amacınız, Thornwood yüzlerce zindan yolu kaydetmek ve herhangi bir canavarlar öldürerek Kralın kızı. Aynı anda birden çok savaşlarda çok hızlı bir artış içinde birçok karakter kontrolü 2 1 parlayan Güç ve çatışma. Her oyun, her durumda tamamen farklı bir oyun deneyimi ve tablo için farklı bir araya getiren bir nesne Dizisi, ama hepsi büyük ve bu türün gerçek bir hayranı seni memnun edecek nitelikte.
Kuvvet Parlayan, klasikleri resmen Sega video oyunu bir dizi başlattı, ‘SEGA Sonsuza dek’ serisinin bir parçası olan ve akıllı telefonlar için yeniden tasarlandı. Diğer oyunlarda olduğu gibi kontroller oluştururken, tamamen ücretsiz olacak. Ayrıca 15 saniye geri sarmak için herhangi bir zamanda seçebilirsiniz, ve her zaman oyun kaydedebilirsiniz. Daha iyi, oyunun gerçek anlamda bile, ‘Özgür’. Bu nedenle, oyunda sadece reklam uygulaması başlatmak için beklerken izlemek zorunda kalacaksın.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!