Sdorica -sunset- Sdorica -sunset-

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Büyülü bir ortamda inanılmaz bir rol yapma oyunu!

Versiyonu: 1.3.2
Yapimcisi: Rayark Inc.

Sdorica -sunset-
Sdorica -sunset-
Sdorica -sunset-


Görevi geçen rol yapma oyunu kahramanı kontrol ettiğiniz bir hayal dünyasında bin yıl eski bir ejderha dünyayı kurtarmak için olan Stolica -sunset-; hedef, bir grup.
‘N savaş sistemi oldukça kolaydır Stolica-Gün batımı. Altta görebilirsiniz ekranın üst karakter ve düşmanları saldırı başlatmak için kullanabileceğiniz taşlar farklı renkler. Her renk bir karakter ile eşleştirilmiş bağlı olarak herhangi bir karakter ile meşgul olabilir ki bu nedenle çok dokunaklıydı.
Bir dizi size rehberlik etmek için konuşma düzeyi sağlamanın yanı sıra mücadele edecek farklı karakter ton ile Stolica -sunset-‘In hikaye modu. Hikaye boyunca, gerçekten ilginç karakterler onlarca karşılaşacağınız karakterler ve bunların çoğu komplo gelişimi için gereklidir. Ayrıca, 30 farklı karakter ile kendi tabur ekleyebilirsiniz.
Her yönüyle harika bir rol yapma oyunu Stolica-Gün batımı. Olağanüstü müzik gibi Android için geliştirilmiş en mükemmel çizimler de yer alıyor. Ya da eğer bu yeterli değilse, oyun süper eğlenceli ve benzersiz bir savaş sistemi var.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!