SAS: Zombie Assault 4 SAS: Zombie Assault 4

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bir kuşun gözünden zombilere karşı savaşın!

Versiyonu: 1.9.0
Yapimcisi: ninja kiwi

SAS: Zombie Assault 4
SAS: Zombie Assault 4


Özel Kuvvetler üyesi ile karşı karşıya kana susamış zombi SAS: zombie assault 4, sınırsız sayıda Kuşbakışı kontrol ettiğiniz bir aksiyon oyunudur.
Seçebileceğiniz (tıbbi, saldırı ve piyade) üç farklı sınıflar başında SAS: zombie assault 4 oyunlar. Her savaş benzersiz yetenekleri vardır. Beklendiği gibi, meslektaşlarına karşı doktorlar (veya kendilerini) iyileşmek, ama Denizciler ile yıkıcı silah kullanabilirsiniz. Burada kapalı bir alanda dört zombilere karşı bir takım olarak çalışmak için bu özel yetenekleri, özellikle çoklu oyuncu savaşları.
Tek kişilik SAS: zombie assault 4 oyunu oyuncular farklı düzeylerde bir sürü tadını çıkarabilirsiniz. Burada zombi makineli tüfekler, pompalı Tüfekler, el bombaları, kullanabileceğiniz 100’den fazla farklı silah da dahil olmak üzere sayısız farklı türleri öldürebilir. Ancak, dört oyunculu multiplayer modu çok eğlenceli bir şeydir.
4 SAS: zombi saldırı hızlı ve iyi görseller, çeşitli seviyeler, silahlar, Düşmanlar eğlenceli ve zorlu bir aksiyon oyunu. O saat oyunda tutacak içerik.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!