Rodeo Stampede Rodeo Stampede

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Vahşi ve eğlenceli bir hayvan izdihamı!

Versiyonu: 1.20.3
Yapimcisi: Yodo1 Games

Rodeo Stampede
Rodeo Stampede
Rodeo Stampede


Ana amaç sürmek bir oyunun ortasında vahşi hayvanların Stampede rodeo bir izdiham. Çok kolay görünüyor, değil mi? Haklısın Evet, kolay değil. Kendi kişilikleri ve davranışları nedeniyle her hayvanı evcilleştirmek için öğrenmek gerekir.
Rodeo tamamen dokunmatik ekran kontrolleri çok kolay değildir ve sistem stampede uyarlanmıştır. Eğer ekranda parmağınızı tutun Eğer karakter at gidersen bir hayvan sürücüye basınç uçar ve takla atar. Eğer bir hayvan başka bir hayvan üzerine oturur ve sürerken ona sağ tıklayıp yolculuk başlıyor. Bu hayvanlar vahşi ve onlara çok dikkatli olmak kalmana izin vermezler.
Eğer yeterince uzun yapabiliyorsan ne zaman bir hayvanı evcilleştirmek için yatıyordu ilk kez. Onunla bir fotoğraf için hayvan evcilleştirme için yönetilen bir kez Hayvanat Bahçesine ev almak için bulutlar koymak op. Oyun ilerledikçe ve kazandığınız altın kullanabilirsiniz hayvanat bahçesinde bu oyun.
Stampede rodeo etkileyici grafikler ve orijinal oyun planı ile mükemmel bir oyun. Sürme keyfini yaşayacaksınız filler, zebralar, deve kuşları, bufalolar, zürafalar ve diğer hayvanlar. Ayrıca güzel bir yaşam alanı içinde uçan kendi hayvanat bahçesi oluşturabilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!