RetroArch Android RetroArch Android

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Her şeyi oynatmanızı sağlayan emülatörlerin emülatörü!

Versiyonu: 1.7.5
Yapimcisi: Libretro

RetroArch Android
RetroArch Android
RetroArch Android


RetroArch Android, PlayStation veya supernintendo gibi platformlar, sadece o değil, ama tüm diğer platformlar çok özel Android platformu uygulama emülatör en iyi örneklerinden binlerce taşıyabilen oyun Konsolu çalıştırmak için güçlü olmak.
Android platformunda (Mednafen VB.): (VBA Sonraki) PlayStation 1 (PCSX yeniden kurmadan) (Sonraki SNES9x Super Nintendo, Nintendo Entertainment System (FCEUmm / NEStopia), (Inn) Game Boy / Game Boy Color, Game Boy Advance, Arcade (Final Burn Alpha), Neo Geo Pocket Color (Mednafen ” anlamına geliyor), Sanal Çocuk çalıştıran konsol listesini RetroArch, (Mednafen Wonderswan) (Mednafen Hızlı PCE) (Genesis Artı GX) Sega Genesis/Mega Drive (Genesis Artı GX) Sega Master System/Sega Game Gear, Sega CD / Mega CD (Genesis Artı GX) PC Engine / PC Engine CD, WonderSwan renk / kristal.
Katalog aynı zamanda, yukarıda, RetroArch Android üstüne ait çalışan oyun konsolları, Doom 1, $ 2, Ultimate Doom ve doom final Serisinin diğer oyunları gibi Android platformuna getiriyor. Neden? Dhoom serisinin önemli bir parçası oldukları için çok basit!
Tüm bu uyumluluk modu, Bluetooth ve kontrol cihazları USB ayrıca RetroArch ile uyumludur. Bu şekilde, denetleyici ve gerçek bir oyun konsolu bir performans yakalayabilirsin herhangi bir zamanda tablet bağlayın.
Android emülatör Retroarch Android şu anda en mükemmel ve kapsamlı bir uygulamadır. RetroArch uygulaması mevcut piyasada taşıyabilecek Android platformu üzerinde herhangi bir diğer oyun konsolu emülatörü daha çeşitli. Tüm bunlar olurken, doğal olarak, app telefonunuzun hafıza kartına RetroArch önemli bir yer işgal edebilir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!