Real Steel Champions Real Steel Champions

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Muhteşem robot savaşları!

Versiyonu: 1.0.487
Yapimcisi: Reliance Big Entertainment

Real Steel Champions
Real Steel Champions


Şampiyonlar Çelik yumruklar, ya da kontrol ve kişiselleştirilmiş bire-istediğiniz gibi film Gerçek Çelik robotlar ölü ya da diri Tekken tarzı bir dövüş oyunu oynadı.
Savaşlar: Güçlü vuruş, normal vuruş sırasında kullanmak ve farklı kombinasyonları birleştirin ve rakibinizi nakavt edebilirsiniz, bu mazeretler üç temel anahtarları. Ayrıca, birkaç kez bir özel muhafaza vurduktan sonra rakibini vurabilir.
Mücadele en filmler daha yüzlerce farklı şampiyon olan Real steel robot oyunu. Bu AI karşı savaş ve bir arkadaşım online yapılabilir. Bulabilirsiniz robot kişiselleştirmek bu oyunda 17 özel robot toplam olarak 100 farklı parça.
Şampiyonlar iyi bir karışım, Gerçek Çelik üç farklı oyun modu sunuyor. Şampiyon temel olanları, gösteri, eğitim, ve Time Trial modları, ve bu saat için ekran. Daha önce de belirtildiği gibi, tek oyuncu, diğer oyunculara karşı veya internet üzerinden oynama imkanı var.
Bir savaş oyunu zevk almak grafikler ile bezeli Android cihazınıza Klasik Çelik yumruklar Şampiyonlar eğlenceli bir oyun.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!