Radiation Island Free Radiation Island Free

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Gizemlerle dolu ıssız bir ada!

Versiyonu: 1.2.2
Yapimcisi: Atypical Games

Radiation Island Free
Radiation Island Free
Radiation Island Free


Bir sahilde hayatta kalma macera oyunu olarak uyanmak uzak bir adada kazazede, Radyasyon Ada serbest oyuncular görünüşte boş. Yiyecek ve erzak için kalıntılar arasında arama yaparken, yavaş yavaş gizemli sırlarını ortaya çıkarmaya başlıyor.
Ada Radyasyon kontrol sistemlerinin ücretsiz çok basit ve kolayca kişiselleştirilmiş olabilir. Varsayılan ayar olarak, solunda bulunan karakteri ile hareket sanal joystick. Her yerde etrafa dağılmış olan malzemeleri keşfedeceksiniz zaman sahnede ekrana dokunun. Artı, ana menüdeki malzemeleri kullanarak yeni malzemeler işleyebilir bu yol boyunca rastlamak. Demir: balta, mızrak, yay, ok, silah, kask, zırh, bandaj, ilaç kullanarak bulduğun şeyleri ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
Macera başında tek gerçek endişe yiyecek bulmak için çok sağlıklı yaşayamazlar. Neyse ki, bir kaç avlamak için kendine egzotik hayvanlar bulacaksınız bu adada bol yabani meyve toplamak için silah ve. Hava karardıktan sonra, bir çatı ile yatacak bir yer ve bir barınak gerekir. Bu temel ihtiyaçların sonra asıl sorun başlıyor.
Mükemmel ücretsiz Radyasyon Adada hayatta kalma macera oyunu. Hit TV show özelleştirme ve güzel grafikler nispeten yüksek bir derece, kayıp ögelere, açık dünyada hayatta kalma bu hikaye eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!