Punch Boxing 3D Punch Boxing 3D

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Boksun kralı olun!

Versiyonu: 1.0.9
Yapimcisi: CanadaDroid

Punch Boxing 3D
Punch Boxing 3D
Punch Boxing 3D


3D oyuncu boks boks boksör yumruk yarattıkları kendi ve 3D Dünya Boks oyunu üst onu yükseltmek için çalışıyorlardı. Bu spor salonu, asansör ağırlıkları gitmek, kum torbası, birçok rakiplere karşı kazanmak zorunda ve tabii ki en şiddetli kavga ile bir egzersiz elde etmek için.
Çok farklı bir şekilde oyuncular boksör kişiselleştirebilir. Bıyık ve boks eldiveni gibi boksör cilt rengi, saç stili, saç rengi ya da sakal ve değiştirebilirsiniz çok daha fazla özellik şort. Kısacası, karakter adı ve uyruğu seçerek ek olarak istediğiniz görünümü verebilirsiniz.
3D dövüş sistemi Boks yumruk ‘vurabilir, sol veya sağ ekran hızlı atabilir hızlı yumruklar tıklayarak kanca kaydırarak ve vurabilir aparkat’ kadar parmağınızı anlamak için oldukça basit ve kolay. Ayrıca, yeterli rakibinizi vurduğunuzda boksör resmi tıklatarak, özel süper bir çekim kullanabilirsiniz.
Kavgalar arasında, spor salonuna gidiyor, bir savaşçı olarak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Eğer tüm rakiplerine karşı bir galibiyet elde etmek istiyorsanız kesinlikle eğer varsa, bunu yapmak gerekir. Toplam, 30’dan fazla rakip ve çoğu eğer kendini geliştirmek, eğer sen yapmazsan kıçına eğitim hakkında okuyun.
3D yumruk Boks oyun içeriği geniş bir mücadele eğlenceli, değer harika grafikler ve oyun konsolları var.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!