Pokemon GO Pokemon GO

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Dışarı çıkın ve her bir Pokemon'u yakalayın!!

Versiyonu: 0.129.2
Yapimcisi: Niantic, Inc

Pokemon GO
Pokemon GO
Pokemon GO


Müthiş düşen Pokemon GİT Pokemon oyunları ilk Android oyunu. Şimdi yaratıcı giriş – Niantic eller ve ilk sürümü ve orijinal Nintendo klasiklerinden, harika fikirleri birleştiren bir isim. Sonuç bir Pokemon eğitmen: Eğer dışarı çıkmak ve etrafında dolaşmak gerçekten uygun olmasını istiyorsanız.
Daha önce oynamış giriş ve Pokemon herhangi bir kullanıcı hemen arkasındaki fikir anlamak için çözmek için ne yapmak gerekir. Giriş dahil olmayan insanlar çok fazla sorun yok. Ağırlıklı olarak oyun, büyük video oyun sahnesine dönüşüyor iletişim vardır. Git, Pokemon yakalamak için dışarı çıkmak gerekir böylece her yerde Android cihazınızda GPS, oyun avatar sayesinde birlikte hareket edecek.
Nehir ya da sahile yakın mısın? Pokémon bulmak için burada, özellikle su için kontrol etmek gerekir. Koleksiyonunuz için bir Pokemon eğitmek gerekiyor mu? Belki pikniğe gitme zamanı. Eğer yeni nesneler kazanmanın mümkün ise, benzer şekilde, bu tür yerler olarak görülmesi gereken müzeler, sanat galerileri, tarihi alanlar PokeStops ziyaret etti. Buradan da bir eğitmen ve yapabileceksiniz önce hisse senedi satın almak mümkün olacak rakip poketop ile tanıştım.
Keşfedilmeyi gereken Android Pokemon GİT, fantastik bir RPG. Her anlamda mükemmel. Oyun iyi yapılmış, inanılmaz grafikler ve şık bir Ara yüze sahiptir. Ama en önemlisi, sayısız Pokemon yakalanmayı bekliyor.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!