Poke Jumping Ball Adventure Poke Jumping Ball Adventure

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Yuvarlanan Poké Ball'u yönlendirin ve tüm engellerden kaçının!!

Versiyonu: 1.0
Yapimcisi: Apptore

Poke Jumping Ball Adventure
Poke Jumping Ball Adventure
Poke Jumping Ball Adventure


Son derece bağımlılık eğlenceli bir oyun yaratan bir Pokemon ile Poker Atlama Topu Macera, yeni bir macera. Bu sefer topun yolundaki tüm engelleri etrafında poke yönlendirmek gerekir. Download bu yeni favori oyun app!
Poker atlama Topu Macera, Amacınız basit: Poke Topu, korumak veya bloklar halinde boşluğa düşmesini koyarak. Öngörülemeyen durumlar tehlikeli, zor ve tam yol çalıştırmak zorunda kalacak, çünkü bu, yeteneklerinizi ve refleksleri yapmak. Ekranda iki denetim vardır: biri geri gelip topu ve diğer kaldırın. Eğer bunları doğru şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, sizi hiçbir şey durduramaz! Yol boyunca, Pokemon yumurta toplayabilirsiniz.
Başlangıçta sadece oynayabilirsiniz bir evrende. Ama mevcut düzeyleri bir ton vardır, böylece asla sıkılmazsınız. Buna ek olarak, oyun ilerledikçe zorluk artmaya devam edecek. Poke Topu daha hızlı döner ve daha fazla engelleri karşılamak, bu nedenle, hareket ve daha hassas ve her zamankinden daha hızlı olduğunu düşünüyorum. İkinci Dünya 2.000 yumurta içine ilk macera toplamak gerekir.
Özetle, Pokemon Poker Atlama Topu Macera, gerçek bir fan çok benzersiz ve eğlenceli bir oyun keyfini çıkarabilirsiniz. Deneyin ve bu saf arcade tarzı oyun yeni Pokemon macera!

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!