Pocket Shrek Pocket Shrek

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Shrek çok çok uzaklardan geri döndü ve artık yardımınıza ihtiyacı var!

Versiyonu: 2.07
Yapimcisi: No Yetis Allowed

Pocket Shrek
Pocket Shrek


Evde en sevdiğim Shrek kocaman çok çok uzak biraz zaman geçirdikten sonra, bataklığa döndü sevgili. Ona Fiona olmadan alacak başka kimse olmadığı için geri dönmüş ve Prenses geri döndü kadar sorumlu olacak. Onu beslemek, aşağı ve biraz da olsa mutlu bebek geğirmek yapmak için onu almak.
Saatlerce eğlenin bakarak birbirlerini korkutmak cep Shrek Shrek ve huysuz çocuklar. Bakıcılık için en sevdiğiniz kurgusal karakter eğlenceli bir sürü şüphe.
Öncelikle, beslenmeyi, gazı nasıl elde edilir ve nasıl, bunları nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Sims oyun çubukları gerekli, sıfıra yakın olduğunda, gazabı karşısında hazır olmalısınız ihtiyacı var ne de ona vermelisiniz klasik ile çok benzerlik gösterir. Uyku uzun bir süre için ve gaz çıkarma zarar vermek mide etkinleştirmek, ve tavşan Yardım bir sürü yemek için büyük ve güçlü olmak.
İlerleme ve daha fazla ödül kazanmak gibi yeni şeyler keşfedeceksiniz. Pinokyo bir eşek ile yürüyen ya da bataklık bir alışveriş yapacak olan ormanlardan ve ayrılabilecek. Aşk Fiona bulun ve filmin en iyi sahneleri yeniden yaşamak için kareler toplamak.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!