Play Disney Play Disney

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Disney Park kuyruğunda beklerken aile zamanının tadını çıkarın!

Versiyonu: 1.6.2
Yapimcisi: Disney

Play Disney
Play Disney
Play Disney


Florida ve California’da Play Disney, Disney parkları ziyaret eden aileler için tasarlanmış bir uygulamadır. Ancak, parklar ve konumlar aileleri uzun kuyruklar beklerken kendilerini eğlendirmek için yeni bir yol yaşayabilirsiniz.
Bu uygulama, Disney Parkı hem büyük hem de küçük hayranları da dahil olmak üzere tüm önemli yerleri bir harita görebilirsiniz, ve Sihirli Kale de dahil olmak üzere Disney Hollywood studios hakkında eğlenceli gerçekler örneğin ilginç ve her yerde okuyabilirsiniz. İlginç, eğlenceli yüzlerce yanı sıra gerçeği öğrenmek, aileler parkın her alanı hakkında trivia oyun oynayabilir. Eğer kazanmak istiyorlarsa bazen cevaplar karşında haklı olabilir, çünkü ancak, oyuncular etrafında ıvır zıvır Yi için iyi bir yol izlemek zorunda.
Ayrıca birlikte sunuyor bu oyun sırada beklemek zaman harcama yaparken eğlenceli aile-yollar hakkında ayrıntılı bilgi ve her yerde Disney de bir rehber olarak kullanılabilir. Oyun Disney, harita üzerindeki konumunuzu tespit etmek için bu şekilde, kaybolsan büyük bir parkın içinde, bu uygulama aradığınız ilginç yerlere yönlendireceğiz bile mümkün.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!