Plants vs. Zombies FREE Plants vs. Zombies FREE

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Orjinal Plants Vs Zombies, ilk defa!

Versiyonu: 2.3.30
Yapimcisi: EA Swiss Sarl

Plants vs. Zombies FREE
Plants vs. Zombies FREE
Plants vs. Zombies FREE


Zombi ÖZGÜR beyin emici, kana susamış zombies sayısız bahçenizi korumak için bir kule savunma oyunu. Nasıl? Birkaç dakika içinde (gerçekten, bitkiler) yok eden bitki bir cephanelik ile zombi yüzlerce.
Android için orijinal oyun Bitkiler vs Zombiler yeni sürümü ücretsiz bir uygulama, ama yine de çoğu içeriği erişmek için ödemek zorunda. Birkaç küçük ayrıntı dışında, örneğin, bu tür reklamları ek olarak, bu uygulama alanı 2009 Gotye Oyun Ödülleri aynıdır.
Oyuncuların 20 farklı tür arasında seçim yapabilirsiniz Zombies Bahçe Bitkileri korumak için biliyorum. Ayçiçeği saldırı değil, ama güneş enerjisi uzaktan bezelye koruma sağlar, ve diğerleri bu gibi özellikleri diğer bitkileri ve bir çok korur.
Zombi vs çeşitli bitki gibi Bitkilerin-ücretsiz zombiler çok farklı. Oluşturduğunuz Normal araçlar dans eden zombiler ve zombiler diğer koruma ile birleştirilir.
Zombi ücretsiz kontrol sistemi, basit oyun vs bitkiler ve klasik strateji oyunu mükemmel grafikleri ile harika bir oyun ve dokunmatik ekran benzeri için idealdir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!