Pacific Rim: Breach Wars Pacific Rim: Breach Wars

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Kaiju'yu yenmek için yırtıcı kuşunuzun üzerine atlayın!

Versiyonu: 1.7.0
Yapimcisi: Kung Fu Factory

Pacific Rim: Breach Wars
Pacific Rim: Breach Wars
Pacific Rim: Breach Wars


Pacific Rim: Gedik Savaşları, kontrol Pacific Rim serisi Puzzle Quest dev yırtıcı bir kuş-esque oyun. Deters için durmak Kaiju dünyanın sonu tehdit amaçlı (aksi olamaz takdir) hedef için çaba.
Pacific Rim: Gedik Savaşları, oyun sistemleri, Puzzle Quest çok benzer, ama daha sonra WWE: Şampiyonlar daha fazla öğe. Temelde, düşmanları Yırtıcı Kuşlar ezmek için mücevher taşları renkli üç veya daha fazla aynı maç. Taşıdıktan sonra düşmanın iade edilecektir.
Her * bir veya birkaç * farklı özel saldırı ve savunma becerileri yırtıcı bir kuş. Tüm düşmanları yok ve renkli taşları toplayarak kilidini açmak gerekir. Düzeyini artırmak ve atlama olacak becerilerini geliştirmek yırtıcı kuş güç arasında bir savaş ile bir sonraki savaşta.
Hikaye Modunda, Pacific Rim: ihlal saga izleyeceksiniz Savaşları. Buna ek olarak, yırtıcı kuşlar yeni işe, güç kaynağı yükseltmek için yeterli olacaktır. Herhangi bir durumda, PvP online kalmaya çalışırsın oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak internet üzerinden en zorlu oyun modları.
Pacific Rim: Gedik Savaşları, görsel olarak çekici, iyi hazırlanmış bir bulmaca RPG destan mükemmel birleşimidir. Tüm özgün cazibesini popüler filmler, dikkatle görsel açıdan grafik ile birlikte oldukça dikkat çekici sunmak için kalibre. Bu oyun açılacak birçok yeni karakter ilerledikçe Kaiju ve yırtıcı kuşların büyük bir kısmı ile dolu olduğunu biliyorsun.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!