Origin Origin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mass Effect, Battlefield ya da FIFA oynamak için gerekli olan araç!

Versiyonu: 10.5.18.58059
Yapimcisi: Electronic Arts

Origin
Origin
Origin


Electronic Arts tarafından oluşturulan bir online platform ve oyun oynamak için gerekli olan kökenli. İnsanlar aslında tamamen bu uygulamayı tercih etmiyorum, ama FIFA ve Savaş, büyük oyun ve uygulama için ihtiyaç duydukları gibi EA oyunları oynamak için.
… Uygulama tüm bu oyunları oynamak için gereken Eski Cumhuriyeti ile Yaptığı Krallıkları: Reckoning kökenli FIFA 12, Battlefield 3, Star Wars:. Köken, aynı zamanda online oyun oynamak için basit bir yol değil uygun fiyata oyun satın alabileceğiniz bir online mağaza.
Tüm oyunlarınızı bulut kaydedilir, böylece eğer yeni bir bilgisayar satın almak ya da bilgisayarınıza format zorunda iseniz, tüm yapmanız gereken tekrar indirin-köken avantajlarından biridir.
Üstelik ücretsiz oyunlar ile birlikte gelir platformu kendisi. Bu oyunlar da oldukça iyi: Savaş Kahramanları, Battleforge, Hız Dünya için bu Oyunlar sadece birkaçı gerekiyor.
Köken, Buhar çok önemli değil, ama sadece EA Oyunları mevcut özel gün için yapmaya devam ediyor gün önemi daha da artacak Kökeni.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!