Once Upon a Tower Once Upon a Tower

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Çekicinizin yardımıyla bir kuleden kaçın!

Versiyonu: 11
Yapimcisi: Pomelo Games

Once Upon a Tower
Once Upon a Tower
Once Upon a Tower


Bir zamanlar bir Kule bir platform üzerine oynuyorsun eylem tarafından gözaltına alınan, bir ejderha, bir prenses Üzerine. Kahraman çaresiz, ama neyse ki, hapishane taban yok etmek için büyük bir savaş çekiç var.
Bir çekiç ile vurmak için parmağınızı kaydırın. Aşağı kaydırın ve yere çarptı ve yere Prensesin ayakları altında altındaki tuğlaları kırmak. Ayrıca, her tarafta ya da yukarıdaki blokları kırmak. Ve tabii ki, senin yolunda herhangi bir düşman vurmak için çekiç kullanabilirsiniz.
Çok fazla tehlike cüretkar bir kaçış girişimi sırasında karşı karşıya olacak. Bazı şeyler imkansız normal canavarlar için yapmak, ama eğer hızlı bir şekilde çekici ve becerikli tarafından yok edilebilir esen ise yeterince hızlı. Ama başka tehlikeler de var. Kurtulmak için Spike tuzaklar, bombalar, ve bir ejderha bile.
Bir zamanlar bir kule Üzerine, Prenses Kulesi klişe kilitli kalan büyük bir dönüş yapar çok eğlenceli bir oyundur. Oyunun grafikler harika da, bu tür giysi ya da eşya gibi kahraman için yükseltmeleri ton kilidini açabilir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!