Ninja Run2 Ninja Run2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bu ninja macerasında inanılmaz zorlukların üstesinden gelin!

Versiyonu: 1.0.2
Yapimcisi: ZhouZhouGame

Ninja Run2
Ninja Run2


Ninja Run2 inanılmaz eğlenceli ve tehlikeli bir şekilde bağımlılık yapıcı bir oyun. Android Kötü, Özel Saldırı ve hız dünyanın En İnanılmaz Maceralar: Ninja kuvvetleri için katılmalısınız bu oyunu. Başka ne isteyebilirsiniz ki?
Oyunun arsa Ninja run2 basittir. Ninja her zaman ileriye taşımak ve onun hareketlerini kontrol etmek için endişelenmeye gerek yok. Kontrole sahip olacaksınız düşmanlarına saldırmak için yardımcı olacaktır bunu yapmak için, atlamak için ekrandaki arkadaşın, yorulmaz macera, slayt, ya da bir kaç. Doğru hareket herhangi bir sorun kombinasyonları Adres yardımcı olacaktır.
Run2 Ninja birçok zorluklar vardır. Başlamadan, arazinin zorluğu hesaba katmalısınız. Cliffs imkansız bir kaç kişi beklenmedik engeller ve atlar işleyebilir. Son olarak, en azından maceralarınızda yalnız kalmayacağını bilmelisin. Seni yok etmek isteyen karanlık ninja karşılaşma olacak, ve bu yüzden ondan kurtulmak için önce onlardan kurtulmak gerekir.
Kesinlikle Ninja run2 oyunu gibi. Her turda, alabilirsiniz ninja için iyileştirmeler satın almak için kullanabileceğiniz altın belirli bir miktar, ve hız bir ana çevirmek ve onu mücadele edecek.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!