N.O.V.A. 3: Freedom Edition N.O.V.A. 3: Freedom Edition

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Muhteşem geleceğe ait ilk nişancı!

Versiyonu: 1.0.1d
Yapimcisi: Gameloft

N.O.V.A. 3: Freedom Edition
N.O.V.A. 3: Freedom Edition
N.O.V.A. 3: Freedom Edition


N. O. V. A. 3: Freedom Edition rekabetçi online oyun olarak güçlü ve kapsamlı aynı zamanda bir uzaylı istilası ile yüz yüze olan bir dövüş oyunu.
Oyun galaxy, Voltaire şehrinde farklı gezegenlerin Dünya’dan galaksinin merkezi dondurulmuş, 10 farklı bölümleri ziyaret etmek için savaştan harap edilmiş kaos içinde. Oyunun kurgu Halo ve Crysis 3 gibi isimleri hatırlatıyor.
Oyun sadece çılgınca ateş farklı senaryolarda, atlama ve koşu içermez. Oyun da farklı robotlar ve söndürme çalıştırabilir düşmanlarınızı öldürmek için araçları kullanın. Ayrıca, düşmanlarına saldırmak için kullanabilirsiniz özel yetenekleri vardır.
Oyunun en iyi yönü, savaş, çok oyunculu modu değil. Oyunun desteklediği ayarları ile aynı anda 12 oyuncu altı farklı online moda olan dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz.
N. O. V. A. 3: Freedom Edition, muhteşem grafikleri kesinlikle en önemli şey telefonun göze çarpan ve modelini kontrol edilen oyunlarda buldun yapısına çok yakın.
En iyi keskin nişancı oyunları bulabilirsiniz Android N. O. V. A. 3: Freedom Edition. Savaş modunda uzun ve eğlenceli, ve online modda, olanaklar sınırsız.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!