MotioninJoy MotioninJoy

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarında Playstation 3 kumandasını kullan!

Versiyonu: 0.7.1001
Yapimcisi: MotioninJoy

MotioninJoy
MotioninJoy
MotioninJoy


MotioninJoy PlayStation 3 denetleyicisi kullanmak için izin veren basit bir uygulama, ve bir çok kullanıcı için tüm zamanların en iyi konforu biridir.
İhtiyacın olan şey; (mantıklı)) PlayStation 3, USB bilgisayarda yüklü, mini USB, ve bu uygulama için şarj kablosu.
Uygulama yüklü ve tek sayfadan programın yönergeleri takip etmek zorunda internete bağlı bir USB kablosu kullanarak kontrol, ve böylece uygulamayı kullanarak sadece birkaç saniye içinde başlamak mümkün olacak.
Yeni başlayanlar için kullanımı, özellikle karmaşık bir süreç korkan insanlar için yeni bir video öğretici oldukça basittir. Yüklemek için, sadece Uygulama sekmesi ve seçenekleri tıklatın gerekir. Sadece birkaç saniye içinde kendi özel ayarlarınızı hariç her şey hazır olacak.
Bu kumandanın tuşları son dokunuşlar gibi Sallamak gibi özellikleri, böylece PlayStation 3 denetleyicisi isteğinize göre ayarlanabilir ayarlamak için yardımcı olur.
Kullanıcı kendi bilgisayar oyunları için kullanılan kumanda kullanmanıza olanak sağlar, çünkü bilgisayar programından MotioninJoy, PlayStation 3 oyunu sürekli oynamak isteyenler için çok gereklidir. En iyisi, bu sadece birkaç dakika oluştuğu süreç.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!