MonsterMtn MonsterMtn

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Karanlık ve çekici bir fantezi dünyasına giriş yapın!

Versiyonu: 1.9.4
Yapimcisi: Funky Panda Games

MonsterMtn
MonsterMtn


Canavar Dağ, karanlık ama çekici bir RPG sıralı bir fantezi dünyasında düzenledi. Bu dünyada, büyüyen güneş engellemek insanlığın karanlığa hapsedilmiş ve bu, Dünya’nın yüzeyinde büyümeye gizemli bir dağ başlar.
Oyuncular dağın tepesine çıkacak kahramanlar bir grup kontrol. Yol boyunca, canavarlar yüzlerce ve tutup doğru zaman zaman onlarla yüzleşmelisin düşmanları.
Canavar Dağ dövüş sistemi basit ve güzel. Onların sırası geldiğinde (ve düşmanları) karakter ve özel saldırılar saldırı değilken otomatik olarak sorumlu sıralar. Tamamen dolu, sadece ekrana dokunun zaman çıkarmak için özel saldırı.
Çarpışmalar, kahraman arasında, gruplarınızı kurabilirsiniz. Bir zamanlar savaşta kullanmak için, aynı zamanda istediğiniz karakter seçtin mi, arkasında kim seçebilirsiniz ve kim lider olacak. Buna ek olarak, onlara Zaman olabilir, ama kristaller bazı yatırım yapmalı.
Dağ Canavarı mükemmel grafikler ve eğlenceli bir oyun ile ilginç bir hikaye, bir RPG. Ayrıca, oyunun PvP modu içeren diğer oyuncular tarafından kontrol edilen diğer maceraperestler ile karşılaşabilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!