Monopoly GO! Monopoly GO!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Daha önce hiç oynamadığınız en hızlı Monopoly oyunları!

Versiyonu: 1.1.3
Yapimcisi: CHIBOA Games, LLC.

Monopoly GO!
Monopoly GO!
Monopoly GO!


Tekel GİT! klasik Monopoly oyununun Android versiyonu aşık olmuşsun, ama bu sefer hızlı Yıldırım oynayacak. Eğer uzun bir süre sıkılmış hissediyorsanız Eğer oyun eğer masa oyunları bir hayranı iseniz, bu hızlı olacak oyun Stratejik heyecanını yakaladı.
Oyun planı oldukça kolaydır. Siz ve diğer oyuncularla ve ahşap platform etrafında dolaşmak kadar çabuk başlarsınız. Kartı 4 farklı yetenekleri olacak, ama kazanmak için bunları kullanmak için tam olarak ne zaman bilmek gerekir. Her kart bildiğin halde elini tutma sebebi önceden belirlenmiş bir enerji oynamak için bu kartları olmalı tam olarak nasıl düzenlemek gerektiğini ve tarak devsirece gerekir ve en yüksek puanı elde etmelisiniz.
İlk temel kartınızı her maçta dört kart alırsınız seçmeniz gerekir. Unutmayın, her kart rakiplerinizi yenmek için oyun tarzına bağlı olarak belirli bir avantaj sağlar, bu nedenle, güverte kurmak amacı olmalıdır. Enerji seviyeleri, karakterler belirli bir özelliği ilk eli kimin masa etrafında hareket devam edecek, binanın temeli. Ve ilk bir bina tamamlandıktan kimse, eğer bu özellik olursa arazi sahibi diğer oyuncular sahadan gelen ve kira alır.
Hızlı bir şekilde rakibin tabanı drenaj sana Karşı orijinal Tekel oyun Kartları böyle evler inşa etmek için daha fazla Vergi, Ve eğer değilse, bu da demektir. Atlamak ya da onlara mal mülk ilginç bir çift normal miktarda ödemek zorunda kalacaklar Monopoly oyununda en çok para aldığını, çok hızlı bir 3 dakikalık maç, kazanan için ödeme yapmamak için varlıklarının dondurulması.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!