Mobile Legends Mobile Legends

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mükemmel fakat utanmaz bir League of Legends klonu!

Versiyonu: 1.3.32.3421
Yapimcisi: Moonton

Mobile Legends
Mobile Legends
Mobile Legends


Moda kesinlikle daha FAZLASI tarzı oyunlar oluyor, ama yine de bu alt başlık altında akıllı telefonlar ve onlar efsaneler bu Dota 2 yakın ya da Lig için iyi bir oyun. Ancak, bir Cep arsız Efsane ama Efsane klon bir lig sunan eğlenceli çok oyunculu online oyun üretti ve bu ürünün arama PC için olanlar kalır.
Ekrandaki kontrolleri kullanarak, bu arada kahraman ve yardakçıların ve yeteneklerini geliştirmek ve bu oyunu 5 çarpışma sayısı olarak 5 oyuncu sağlar kendi alanı oluşturmak zorunda kalacaksınız kontrol düşmanın taktik duvarlarını yıkmak için, ve gidiyorsun.
Mobil bir oyun için ücretsiz Efsaneleri; ancak, neyse ki, burada para kazanma sistemi estetik gelişimi sınırlıdır, ve eğer gerçekten savaş alanında yetenekli bir oyuncu iseniz bu para ile potansiyelini gösterme yeteneği nedeniyle satın değillerse zafer için sömürülmek değil, gerçek bir potansiyel var. Uluslararası sıralama listesinde yeni yerler bulmak için uzmanlık alanında deneyim kazanacak oyunu oynamak gibi yeni kahramanlar kilidini olacaktır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!