Miraculous Ladybug and Cat Noir – Official Miraculous Ladybug and Cat Noir – Official

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bu resmi Sonsuz koşucuda Ladybug ve Cat Noir'e katıl!

Versiyonu: 1.1.4
Yapimcisi: Crazy Labs

Miraculous Ladybug and Cat Noir – Official
Miraculous Ladybug and Cat Noir – Official
Miraculous Ladybug and Cat Noir – Official


Mucizevi Mucizevi Böceği ve Kedi Noir popüler animasyon serisi: Masallar Böceği Ve Kedi Noir resmi video oyunu. Burada, yüzü kötü uğurböceği ya da noir boyunca şansına sahip olacak heyecan verici bir macera eşlik kedi gibi kahramanlar ile karşı karşıya gelecek hawk güve ve ‘kumaş’.
Mucizevi Böceği ve Kedi Noir Subway Surfers benzer kontrolleri ve diğer benzer oyunlarda gördük. Sadece iki hareketle tarifi, parmağınızı sola veya sağa kaydırın. Eğer parmağınızı yukarı kaydırın ve aşağı kaydırın eğer yere kayar iseniz atlamasına izin verir. Bu hareketin tamamlanmasından sonra, tüm engellerin üzerinden mümkün olduğunca çok para toplamak için mümkün olacak.
Mucizevi Böceği ve Kedi Noir, her düzeyde hedefleri bir dizi tamamlamak gerekir. Bazı düzeyde, hedef Çerezler belirli sayıda, Diğerleri aşağıya girin gereken engelleri belirli sayıda toplamak için. Hedefinize ulaştığınızda, seviyesini tamamlamak için ve bir sonraki aşamaya geçmek mümkün olacak.
Ve Kedi Noir Mucizevi Uğurböceği, Mucizevi: Masallar Böceği Ve Kedi Noir resmi lisans ile birlikte olağanüstü bir platform ve mükemmel grafikler. Serinin hayranları kesinlikle seveceksiniz gerçekten eğlenceli bir oyun.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!