MiniCraft 2 MiniCraft 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Minecraft'ın ücretsiz ve gelişmiş bir versiyonu!

Versiyonu: 1.2.5
Yapimcisi: SandStorm Earl

MiniCraft 2
MiniCraft 2
MiniCraft 2


2 Minicraft Minecraft ikinci versiyonu, ama, neyse ki, bu sürüm her açıdan geliştirilmiştir. En çok dikkat çeken gelişme, hem belki kabataslak, ama bir şekilde kontrol sistemi çok ilk oyuna göre geliştirilmiş.
Tüm blokları taşımak ve kulağa biraz saçma, 2 Minecraft denetimlerde önceki oyun daha yumuşak mayinlamak. Uçmak ya da çok daha özgürce oynayabilirsiniz olabileceğiniz bir talep ile aktive Dedektif. Koyabilirsiniz Minecraft 2 isteğinize göre pek çok farklı blok tipleri bunun dışında gelişmiş kontrolleri, ve bu her zaman uygun değildir. Raflar, sandıklar ve taş portalları ve sihirli oluşturabilirsiniz tablolarına ek olarak, duvarlar.
Oyun portalları dünyayı değiştirebilirsiniz istediğiniz zaman için teşekkürler. Birkaç saniye içinde Cehenneme bir portal seçtiğinizde acımasızca lav çevredeki akar atan iblisler ve ateş topu ile çevrili olacak. Birçok farklı parametreleri, aktif veya olay veya hasar görmemiş dedektif zarar görebilir kadar başladın arazi türünden kurgusal dünyada Minecraft 2.
2 Minecraft Minecraft biraz daha oyunda bir klon ve orijinal her şeydir. Zayıf eylemlerine yol açan temel dezavantajı gelişime rağmen, denetimlerin zaman yanlışlıkla zaman.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!