Mini Golf 3D City Stars Arcade Mini Golf 3D City Stars Arcade

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Minigolf turlarında yüzlerce oyuncuya meydan okuyun!

Versiyonu: 13.30
Yapimcisi: Mobile Sports Time

Mini Golf 3D City Stars Arcade
Mini Golf 3D City Stars Arcade
Mini Golf 3D City Stars Arcade


Eğer mini golf beceri ve sevdiğini test etmek istiyorsanız, mini golf katılmak delik onlarca 3D City stars Çarşı, keskinliği ve hedefinizi test edebileceğiniz eğlenceli bir seçenek.
Kendi başınıza oynayabileceğiniz Mini golf stars 3D Şehir Arcade, farklı düzeyleri bir ton sunuyor. Deliğe bir sonraki parkurun sonuna ulaşmak için taşınmadan önce topu koymak, önlemek, engellerle dolu olduğunu. Oyunun zorluk topa vurmak hakkında yalan sınırlı sayıda alırsınız. Zaman zaman, dipsiz düşüşler, imkansız labirent ve kafa karıştırıcı hit sayınız bitmeden döner, hareket eden nesnelerin üzerine almak gerekir bulabilirsiniz. Ekranın üst köşede, sağdan sola doğru topa vurmak için nasıl kontrol edebilirsiniz.
Bu eğlenceli macera 200’den fazla düzeyleri, Çarşı, dünyanın her yerinden yüzlerce kullanıcı, gerçek oynayabileceği mini golf vahşi tür karşı-zamanlı çok oyunculu modu yanı sıra mini golf stars 3D Şehir bulunmaktadır. Kazanan deliğe topu koymak ilk oyuncu kazanır. Eğer rakibinizi yenmek yapamıyorsanız kaybettirecek bir bedel ödemek zorunda katılmak için, ama kazanmak için yönetmek eğer iki katına çıkacak.
Sezgisel Arcade kontroller sadece ekran etrafında parmağınızı kaydırın için mükemmel bir açı bulmak mini golf stars 3D şehir oynamak: ve sopa ile topa vurmak için güç ayarlayın. Sadece hızınızı kontrol etmek için emin olun, ya da topu saha dışına olacak.
Tek başına veya mini golf ve mini golf diğer oyuncular ile oynarken zevk Şehir Yıldızlara sabır test yeteneklerinizi göstermek ve yüzlerce düzeyinde arcade Oyun 3D.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!