Minecraft Minecraft

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

İnşa et, oluştur ve hayal gücünü özgür bırak!

Yapimcisi: Mojang

Minecraft
Minecraft


Minecraft; macera, keşif ve yaratıcılık, Lego benzer blokları – bir dünyada yaşamak için çalışıyoruz oyun dolu ve istediğiniz gibi hareket etmenizi sağlar. İstediğiniz gibi ” derken ne demek istediğinizi tam olarak bu, ilerledikçe oyun daha sonra gerçekten toplayabilirsiniz malzemeden yapılmış bloklar kullanmak istiyoruz taşıyabilirsiniz.
Aynı şekilde, bir ev inşa etmek için büyük kitleler parçalayabilir, ağaçlar evinize eşya koymak için, oyun başlar başlamaz kesebilir, olanakları sınırsız olduğunu göreceksiniz.
Minecraft oyunun sadece bir parçası bir şey inşa etmek. Gecenin oyunu diğer parçası mağara ve oyunun karanlıkta canavar gelmesi ile tam bir hayatta kalma mücadelesine dönüşür başlar. Ve bundan sonra, dev örümcekler, iskeletler ve korkutucu sürüngenler ile karşı karşıyayız. Bu noktada kılıcını ve okulun kullanmanız gerekir.
Evinizden, kılıcını gelen Minecraft dünyasında hayatta kalmak için, ve bir kaç araç daha fazlasına ihtiyacın var. Yemek için karakter aç, de. Sadece ihtiyacınız olan şeyleri kendi dünyanızı keşfetmek zorunda çünkü bulunamıyor. Serbest zaman verilir. böylece oyun biraz zaman size iyi davranmalısın.
Minecraft oyun görsel olarak hayatın anlamını açıklamak için çok iyi bir rehber olmasa da fotoğraflarda gördüğünüz gibi yeterince iyi. Ayrıca, oyunu farklı ayarları kullanarak grafik düzenleme sağlar.
Minecraft tüm zamanların en başarılı bağımsız oyun. Bu başyapıt Çentik artırır; oyun iOS, Android, Xbox 360, Linux, Mac, ve (elbette) platformlar, Windows gibi hareket eden milyonlarca insanın kalbini kazanmayı başardı.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!