Mari0 Mari0

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Portal'ı sever misiniz? Peki ya Mario'yu? O zaman bunu da seveceksiniz!

Versiyonu: 1.6
Yapimcisi: StabYourself

Mari0
Mari0


Klasik Super Mario Bros Mari0 senaryolar, karakterler ve oyun bir çok non-portal ile klasik mekanik için çığır açan bir araya getiren bir platform oyunu.
Bu yüzden, oyuncu Super Mario efsanedir gelen seviyeleri ile Mario kontrolleri, ama küçük eklemeler vardır, örneğin, tüm oyun, herhangi bir senaryoda kullanabilecekleri bir portal oluşturmak için ünlü oyuncuların portal silahı ‘boyunca. Bu oyun ilerleme düşmanları ile oyun atmak için portal, her türlü şeyi yapabilirsin.
Oyuna başlamak için, tabii ki önce bir sürü seçeneği düzenleyebilirsiniz. İlk olarak, 30’dan fazla Mario şapka giydirebilirsin. O zaman, hem Mario ve giysilerinizi renklerine göre oluşturulan portal rengini değiştirebilirsiniz.
Arkadaşlarınızla multiplayer modunda bu olay, özellikle karakter özelleştirme oyun aynı zamanda oldukça pratik olduğundan Mario aynı oyunda dört portalları başlatmak için izin verir.
Sınırı aşan Mari0 kadar kendi düzeyleri ve seviye oluşturabileceğiniz çoklu oyuncu seçeneği mevcut ve diğerleri oluşturduk ve çok daha iyi olduğunu düzeyleri oynayabilirsiniz.
Özellikle arkadaş bu platformcu daha eğlenceli olabilir oynanan Mari0 mükemmel bir oyun. Ayrıca, beş megabayt daha az yer kaplar ve tamamen ücretsiz. Daha ne isteyebilir ki?

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!