Magic Piano Tiles Magic Piano Tiles

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Favori piyano melodilerinizi çalın!

Versiyonu: 1.4.1
Yapimcisi: umoe game

Magic Piano Tiles
Magic Piano Tiles
Magic Piano Tiles


Sihirli Piyano Fayans, akıllı telefonunuzun ekran bir piyano dönüştüğü eğlenceli bir beceri oyunu. Puan kazanmak için her bir melodi oluştururken tuş kez piyano ve basın gerekir.
Sihirli Piyano oyun planı oldukça kolay Çini. Bu özellik, ilgi çekici bir başlık olmasını sağlar gençler ve yetişkinler için melodileri oynarken kendinizi meydan okumak için kendi favori seçmek için izin verir. Arka planda piyano melodi piyano çalmayı öğrenmek için doğru zamanda düğmeye aynı anda hakkında bilmeniz gereken tek şey. Unutmayın, zaman anahtarı kaçırmamanız gereken asla anlamına geldiğinde doğru düğmelere basmanız gerekir, ve aynı zamanda yeterince hızlı, aksi takdirde oyun biter olmalısınız.
600 farklı şarkılar var bu oyunun ana avantajları biridir. Oynayan ve aynı melodiyi dinlemekten hiç sıkılmazsınız. Ayrıca temel hedefleri gibi her parça piyano çalabilirsiniz, altı farklı oyun modları arasından seçim yapabilirsiniz.
İndir Sihirli Piyano şarkılar bazı küçük Kas becerilerini oyun ve yeteneklerinizi göstermek dünyanın en popüler parçaları. Bu eğlenceli müzik ile, tabii ki, oyun kaydırma rekabet ederken ve oynarken kendinizi kendinizi daha iyi challenge macera keyfini çıkarın.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!