LIVE Mobile LIVE Mobile

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Dünyanın en iyi basketbol ligi geri döndü!

Versiyonu: 3.1.02
Yapimcisi: EA Swiss Sarl

LIVE Mobile
LIVE Mobile
LIVE Mobile


Mobil NBA Electronic Arts tarafından geliştirilen üç-boyutlu bir basketbol maçı Canlı. NBA Cavaliers, Bulls, Lakers ve takımlar için resmi lisansları sayesinde oynayabilirsiniz, ve Kevin Garnett bile, Stephen Curry, Dwyane Wade ve diğer yıldız oyuncular bulabilirsiniz.
Kontroller bu nedenle oldukça karmaşık ve tahrik olabilir nasıl top atacağını, nasıl mobile NBA Live nasıl topa vurmak için nasıl açıklar, ve, tabii ki, kapsamlı teklifler nasıl bir video ders blok nasıl geçer. Eğer gerekiyor bu hareketin takımlara karşı bir şans elde etmek istiyorsanız, bilgisayar kontrollü.
Mobil oyun NBA diğer NBA takımları katılabilir her zamanki dört ve günlük aktiviteleri bile ceyrekli karşı oyun oynayabilirsiniz Yaşıyor. Bu tür faaliyetler, oynayabilirsiniz bazı ırklar: faul atışı, smaç, vb. Ayrıca, özel kartlar kazanabilirsiniz.
FIFA mobil versiyonu olarak, NBA Mobile farklı kartları kullanarak kendi takımınızı oluşturabilirsiniz Yaşıyor. Para ile oyun ya da Gerçek Para daha fazla kart satın alabilirsiniz kazanırsınız.
Mobile NBA Live, Basketbol Android cihazınızı muhteşem oyunlardan biridir. Electronic Arts bu harika çalışmalar için teşekkürler, göz-sunum ve grafik bulabilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!