Little Photo Shop Little Photo Shop

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Kendi fotoğraf dükkanınızı açın!

Versiyonu: 8.8.7.601
Yapimcisi: Babybus

Little Photo Shop
Little Photo Shop
Little Photo Shop


Evin kendine ait küçük bir fotoğraf küçük fotoğrafçı ve fotoğraf eğlenceli bir oyun isteyen müşterilerle çalıştıkları çocuklar için dükkanını açtı. Köpekler, kediler ve tavşanlar için kullanılabilir, ya da sıradan istediğinizi seçebilirsiniz şık görünmek için giyinmek.
Yapmanız gereken ilk şey, ilk önce ona en uygun ve kuaför açmak için en iyi elbise ve aksesuarları seçmek için Müşteri seçin. Bir müşteri seçmek her zaman bir şey sevdiğini olup olmadığını söyleyecektir. Müşteri daha fazla veya seçimler daha az sonuç ile mutlu olacak. Bir resim alabilir ve diğer müşterilere iletebilirsiniz ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunu düşünüyorsun. Bu devam ediyor ve herkesi mutlu görmek kadar mümkün olduğunca çok sayıda kombinasyonları deneyin.
Yorgun olduğunda fotoğraf çekmek, diğer fotoğraf: geliştirme geçebilirsiniz. Bunu yapmak için, müşteri için karanlık odada negatifleri ve en iyisi gitmek olacak sanıyorsun resimleri seçmelisiniz. Kimyasallar için resimlerin kağıt sopa onları kesmek ve iyileştirme. Eğer denemek için diğer kimyasallar eklemek istiyorsanız oynayabileceğin son, sepya tonu, ya da başak bir etkisi ve sonuçları.
Son ama en az değil, tüm fotoğraflar mükemmel kesme ve müşteri çerçeveleri mağaza memnun bırakın. Ortada doğru yerde ve doğru var kağıt kesici ile vurmak. Müşterileriniz mutlu etmek ve onları eve göndermek yapabileceğiniz en iyi parça.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!