KINGDOM HEARTS Union X KINGDOM HEARTS Union X

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Kingdom Hearts saganın gerçek başlangıcı!

Versiyonu: 3.0.1
Yapimcisi: SQUARE ENIX INC

KINGDOM HEARTS Union X
KINGDOM HEARTS Union X
KINGDOM HEARTS Union X


Kingdom Hearts kullanmıştır, Kingdom Hearts destan oyuncu kaybetti Ustaları kalanını oynayabileceği bir rol ile izometrik grafikler önceki-oyun bir süre ile kahramanları kontrol ettikleri zincirsiz.
Hangi Mickey, Donald ve Goofy Disney karakteri gibi gezegenin yardım alacak Zincirsiz oyun Krallık Kalpleri kullanmıştır; senin gibi Final Fantasy karakterleri ile Bulut, Yuna Vivi ile bir araya gelecek. Şimdi, doğrudan yardım, ama kendinizi korumak için ve ben tüm bu karakterler düşmanlarına saldırmak için kullanabileceğiniz madalya verecek.
Zincirsiz Kingdom Hearts savaş sistemi oldukça basittir. Bir oyuncunun sırası geldiğinde, zaten aldığın madalya, kullanmaya başlar, bu şekilde, normal ve özel saldırılar için kullanabilirsiniz. Eğer düşmanları varsa ilk etapta bu hayatta kalmayı başarabilirlerse, saldırı için bir şans olacaktır.
Görevleri tamamlayarak deneyim kazandıkça, kahraman ve madalya seviyesi. Birçok yönden kahraman da ayarlanabilir, farklı kıyafetler, görünümünü değiştirmek veya Final Fantasy ile en sevdiğiniz Disney karakterleri gibi giyinmek.
Harika bir rol yapma oyunu Zincirsiz olan Kingdom Hearts kullanmıştır, özellikle Kingdom Hearts destan severler için iyi bir şekilde adapte olduğunu, ama her yaştan oyuncular tarafından sevilen her özellik var. Hem çarpıcı görsel ve çekici karakter tasarımları hikayesi ile mükemmel uyum sağlar.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!