JoyToKey JoyToKey

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Klavyenizi benzetmek için kumandanızı yapılandırın!

Versiyonu: 5.4.2
Yapimcisi: JTK

JoyToKey
JoyToKey
JoyToKey


-Bir video oyununda kullanılacak tabanlı video oyun denetleyicisi JoyToKey herhangi bir bilgisayarı yapılandırmak için izin veren küçük bir uygulamadır. Çalışma şeklini basit: sadece karşılık gelen tuşları bir dizi için uzaktan kumanda anahtarı takın.
Böylece, (Xbox 360 veya başka bir oyun tablası) normal kontrollerde bir video oyunu varsa yapılandırabilirsiniz, ve rahat bir şekilde çalabiliyor olsa bile kullanımını destekler. Teoride, genellikle klavye ve fare kullanarak çalınabilir oyunları artık herhangi bir oyunu oynamak favori denetleyicisi kullanın.
Kişiselleştirilmiş beline uygulamaları için profiller oluşturmanıza olanak sağlayan uygulama JoyToKey en iyi parçasıdır. Bu, örneğin, Photoshop denetleyicisi kullanarak, Google Chrome veya herhangi bir diğer programlarda klavye kısayolları etkinleştirebilirsiniz.
Bir uygulama kullanan oyuncular için özellikle önemli JoyToKey emülatörü. Bu program, hızlı, kolay ve rahat bir şekilde bilgisayar kullanmak denetleyicisi yapılandırmak için bir fırsat sunuyor.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!