Jetpack Joyride – India Exclusive Jetpack Joyride – India Exclusive

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Muhteşem Jetpack Joyride'ın Hint versiyonu!

Versiyonu: 22.10030
Yapimcisi: Mech Mocha

Jetpack Joyride – India Exclusive
Jetpack Joyride – India Exclusive
Jetpack Joyride – India Exclusive


Engelleri, Barry Jetpack Gezinti – Hindistan Özel, yolculuğa sikke ile dolu bir evde ve, tabii ki, bir sürü süper eğlenceli bir 2D arcade oyunu yönlendirmek için meydan. Ana Amacınız mümkün olduğunca çok para kazanmak ve Dengeni bozup karşılaşacağınız tüm engelleri önlemek için.
Jetpack Aracı kontrol sistemi Hindistan’da kullanımı yayıcı çok basit: jet paketleri etkinleştirmek için ekranın sol tarafına dokunun ve karakter yükselişi göreceksiniz. Eğer ekrana dokunursanız, aşağı gel görebilirsiniz. Bu kadar kolay. Farklı düzeylerde keşfedin ve denetimleri kullanırken mümkün olduğunca çok para toplamak.
Refleksler, farklı seviyelerde ilerlemek için temel silahtır çünkü sürekli füzeler ve lazerler atlatmak zorunda. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştırmak için araçları geliştiriciler ve birkaç saniye alabilir. Motosiklet, robotlar ve daha fazlası da mevcuttur.
Hindistan için gerçekten özel Jetpack Gezinti eğlenceli bir arcade oyunu. Nesne özel, güçlü ve eğlenceli bir oyun deneyimi olup olmadığını orijinal oyun vardır. Bir bonus olarak, görseller gerçekten harika.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!