Impossible Track Police Car Impossible Track Police Car

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bu polis arabasıyla imkansıza meydan okuyun!

Versiyonu: 1.1
Yapimcisi: The Games Flare

Impossible Track Police Car
Impossible Track Police Car
Impossible Track Police Car


İmkansız Politikası wed, bir polis arabasının direksiyonuna imkansız sorunlarla yüzleşmek zorunda eğlenceli ve heyecan verici bir oyun zorluklar İzlemek için. Eğer bu meydan okumayı kabul etmeye istekli iseniz, o zaman app indirmek ve yeni favori oyun oynayın!
Çar oyunu izlemek için politika imkansız bir dizi zorlukla karşı karşıya kalacaktır. En büyük yer yok edilemez polis arabasını kullanırken düşüş (neredeyse) imkansız olduğundan, 180° döndürme zarar görmesini önlemek için araç direnmeliyiz. Ve eğer bu bir suç mahalli olarak yeterli değildi, havada asılı, eğer sokak yol kapalı, ve oyun sona erer için cehenneme düşecek. Hepsi bu değil! Önce zaman biterse yolculuk tamamlamak zorunda.
Farklı anahtar hedeflerinizi gerçekleştirmek için bilmek yararlı olacaktır. Oyunun gerçek arsa oldukça basit ve gerçekçi, meydan ne olacağını görmek için. Her iki şekilde de, bu deneyimi okları ile daha gerçekçi olmasını isterseniz arabanızı yön ya da direksiyonu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, ekranda ya da tersine çevirmek için alabilir pedallar, gaz ve fren basın. Ve, tabii ki, polis arabasının sireni için çok yakıcı klasik ışığını görüp duyabildiğini unutmayın.
Bir sonra favori oyun Politika Çar İzlemek için imkansız olacaktır. Bağımlılık yaratan benzersiz konsepti ve bu tür sayısız engeller mutlaka olacaktır. Meydan okumayı kabul edin ve tüm seviyeleri ile git!

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!