Impossible Car Parking Tracks Transform Robot Game Impossible Car Parking Tracks Transform Robot Game

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Transformer arabanızla bitişe varmak için yarışın!

Versiyonu: 1.1
Yapimcisi: Ausomatic

Impossible Car Parking Tracks Transform Robot Game
Impossible Car Parking Tracks Transform Robot Game
Impossible Car Parking Tracks Transform Robot Game


Oldukça özgün ve yarışma için şans geliştirilen bağımlılık yapıcı bir oyun engelleri yarışları ile inanılmaz senaryolar İmkansız Otopark Oyunu ile dolu inanılmaz bir Parça Android için Robot Dönüşümü Çar. En iyi yönü? İnsansı robota dönüşen bir araba kullanırken herhangi bir zamanda.
Oyun planı çok basit robot parçaları dönüştürmek için imkansız oyun parkı Wed, kontroller kolay anlaşılır. Geri gitmek için istediğiniz yöne gidebilir ve hızlı olur. Transformatör kontrol durumuna göre değişir. Akıllıca bir yarışı bitirmek istiyorsanız denetimleri kullanmanız gerekir.
İmkansız otopark Oyunu robot Çar parçaları dönüştürmek ve yarış oldukça şaşırtıcı katılabilirsiniz. Yol yarışı ile aşılmıştır hangi zorluklar bana adresini verecek. En iyi br />tepki daha hızlı hareket <gibi yüz hızlı ve çeşitli engelleri düşünün. Bazen senaryonun bir araba ya da bir robot belirli parçaları olmak gerekir.
Oynamak gibi, daha zor olacaktır ve düzeyde önce zaman biterse seviyeleri tamamlamak gerekir. Eğer eğlenceli ve sizin için büyük bir meydan okuma ile bir sonraki seviyeye geçin seviyesini tamamlamak durumunda.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!