Hot Dunk Hot Dunk

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Smaç basın ve puanlar kazanın!

Versiyonu: 1.0.15
Yapimcisi: Cherry Jam Games

Hot Dunk
Hot Dunk
Hot Dunk


Topları dunk için puan almak zorunda sıcak Sarhoş bir Android oyunu eğlenceli ve tehlikeli bir şekilde bağımlılık yapıyor. Ne kadar puan kazanabilirsiniz düşünüyorsunuz? Download bu bir deneyin ve uygulama.
Sıcak dunk oyun planı çok basittir. Her oyunda tüm ekran üzerinde dağılmış olan dunk basket, basmanız gerekir. Bunu yapmak için, tüm yapmanız gereken topu küçük bir sıçrama yapmak için ekrana dokunun. Eğer doğru dokunursanız, herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.
Sıcak Dunk eğer yanlış olduğunu düşünüyorsan kolay değil. Farklı yüksekliklerde ve mesafelerde Hoops oyun öncül zordur, bu yüzden buna göre strateji adapte olmalısın çünkü kurulmuş. Buna ek olarak, bir puan almak her zaman, bir geri sayım tekrar başlayacak ve bu noktada baştan başlayacaktır puan kadar durmayacak. Yani tek bir atış boşa değildir emin olmak için odaklanmış olması gerekir.
Sıcak dunk oyunları gittikçe daha da zor, bu yüzden geri sayım başlayacak ve kesinlikle adrenalin pompalıyor, hızlanmaya devam edecek. Oynamak ve rekor meydan ve sonu her zaman!

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!