Helix Jump Helix Jump

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bu zor dikey labirentte yeteneklerinizi test edin!

Versiyonu: 1.1.6
Yapimcisi: VOODOO

Helix Jump
Helix Jump
Helix Jump


Eğlenceli bir beceri oyunu oluşturduğunuz ağlarda labirent bir sarmal içinde topu kontrol etmeyi sarmal Atlama, dikey sıçrama. Eğer yeteneklerinizi gerçekten bu oyun ilk seviye dakika içinde tutmak istiyorsanız teste olup olmadığını bulmak şaşırtıcı bir karmaşıklık açısından buzdağının sadece görünen ucu zihni göreceksiniz.
Basit bir oyun sunulur. Ve otomatik olarak yeniden yönlendirilmesi kadar aynı yerde başladıktan sonra tekrar ve tekrar başka bir yöne topu atlamak için devam ediyor. Dokunun ve bir taraftan diğer tarafa gitmek için ekranı sola veya sağa kaydırın. Yol boyunca ortaya çıkan bir pozisyon için Sarmal hareket her düzeyde, daha fazla engeller. – Ya da oyun anında biter atlama kaçınmalısınız örneğin, zeminin bir kısmı kırmızı görünür. Ancak, geri karşılaşacağınız bir önceki seviyeye gitmek için neden olacak bir sürü kişi için patlayan kısmı ile tepki için yeterli zaman yok.
Yavaş yavaş yoğun düzeyleri yeteneklerinizi geliştiren hamleler yapıyorsun. Meydan okumadır, ama bu her şey bitti anlamına gelmiyor. Eğer daha hızlı her seviyede tamamlamak için, ya da labirent boyunca daha zor görev alarak ekstra puan kazanmak gerekir bunu yapmak için bitirme herhangi bir yan dokunmadan başardı bile. Her şeye rağmen, ana hedef ve öncelik mümkün olduğunca hızlı her aşamada bitirmek. Ne kadar hızlı gidebilirsin?

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!