Happy Mall Story Happy Mall Story

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Hayallerinizdeki alışveriş merkezini yaratın!

Versiyonu: 2.2.1
Yapimcisi: Happy Labs

Happy Mall Story
Happy Mall Story
Happy Mall Story


Sizin strateji ve yönetim oyunu kendi yaptıklarını yönettiğiniz mağazalarda her türlü merkezi ürün ve hizmetler sunarak mutlu Alışveriş Merkezi hikayesi.
Alışveriş Merkezi eklemek için, mağaza yirmiden fazla farklı türleri vardır. Her çeşitli seviyeleri vardır, böylece daha fazla müşteri çekmek ve para kazanmak için onları geliştirmek gerekir.
Bu seçeneklerden bazıları, restoranlar, pastaneler, mücevher mağazaları, giyim mağazaları, eğlence alanları, kitabevleri ve sanat galerileri vardır.
Hepsi yaklaşık yirmi farklı mağaza yönetmek için bir mağaza Müdürü kiralayabilirsiniz. Her mağaza yöneticisi kendi avantaj ve dezavantajları vardır, bu yüzden dikkatle seçmek gerekir.
Yani online oynayabilir arkadaşlarınız ile sosyal ağlar üzerinden deneyimlerini paylaşmak olsa mutlu Mall story oyunun eğlenceli bir parçası. Tek oyuncu modunda oynamak istediğiniz zaman, kimseye cevap vermeden Alışveriş Merkezi yönetebilirsiniz.
Strateji oyunları ve çekici grafik ve günlük strateji ve yönetim oyunu ile basit bir oyun planı hayranlarını memnun edecek mutlu bir Alışveriş Merkezi Hikayesi.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!