Halloween Games Halloween Games

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Çocuklar için özel Halloween oyunları!

Versiyonu: 1.0.0.41
Yapimcisi: kidgames

Halloween Games
Halloween Games


Çocuklar için Cadılar Bayramı oyunları gerçekten çok eğlenceli bir uygulama, güzel 11 farklı Oyunlar içeren bir sisteme dayalı bulmaca tasarlanmıştır. Tüm seviyeleri geçmesi için hem hayal gücünüzü ve mantığınızı kullanmanız gerekir.
Yapmak eşleştirmesi bazı oyunları çizim seti parmağınızı kaydırarak ekrandaki noktaları Birleştir tekrar şekiller, renkli dize, parçaları bir araya getirmek için, ezberlemek, havaya kabak, ya da bir nesne, belirli bir noktaya haritası üzerinde hareket etmelisiniz. Bu oyunların her biri ve bir öncekinden daha ilginç ve zorlu bu seviyelerin her biri çok farklı bir düzeyde olduğunu, bu nedenle yeteneklerinizi göstermek gerekir.
Oyun otomatik olarak işlem birkaç saniye ortaya çıkar, bir sonraki hamle ne olmalıdır ve bu gösterdikten sonra bahşiş olarak çocuklar için tasarlanmıştır. Garanti eğlenceli oynayabileceğiniz bu bulmaca çözme durdurulması bile olmadan yaşamaya çalışıyoruz.
Oyunlar ve Grafik sadeliği; çocuklarınız, torunlarınız, veya yeğeniniz saat için eğlendirmek için izin verir. Onları hatırlamak çizim veya boyama ve kartları öğretiyorlar. Bu ürkütücü tatil eğlenceli Cadılar Bayramı oyunları ve eğitim pratik kutlamak için harika bir yol.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!