Green Blood Gamepad Master Green Blood Gamepad Master

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bu kompleks asistanla herhangi bir konsol denetleyicisini yapılandırın!

Versiyonu: 1.6
Yapimcisi: ArtRain

Green Blood Gamepad Master
Green Blood Gamepad Master
Green Blood Gamepad Master


Ana hoparlör yeşil kan her oyuncunun hayalidir. Tam bu süper Yardımcısı, bireysel ihtiyaçlarına her oyunun özellikleri ayarlayarak tabanlı, herhangi bir konsol beğeninize yapılandırmanıza yardımcı olur. Birkaç saniye içinde herhangi bir oyun tablası dönüştürebilirsiniz en iyi aracı oyun deneyimi tamamlamak için.
Bilgisayarınıza takın, hoparlör bu hoparlör kullanmak için ana yeşil kan; program otomatik olarak tanıyacak ve çeşitli anahtarları ve sınırsız yapılandırma seçeneği bir liste sunacak.
Anahtar atayabilirsiniz mükemmel bir tür oluşturmak için izin veren usta yeşil kan, hoparlör sunabileceği en ilginç özellikleri, konsol farklı joystick herhangi bir klavye kombinasyonu, tetikleyiciler, ya da herhangi bir oyun denetleyicisi. Sadece tek bir tıklama ile dağıtım yapılandırma işlemini bitirdiğinizde, gelecekte kullanmak için kaydedebilirsiniz.
Bu oyun tablası, oyun tablası özellikleri usta yeşil kan tamamen kişiselleştirmek için izin vererek kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi keyfini çıkarmanızı sağlar.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!