Golden Manager Golden Manager

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Gerçek futbol yıldızlarıyla kendi takımınızı oluşturun!

Versiyonu: 1.13.10
Yapimcisi: Kerad Games

Golden Manager
Golden Manager
Golden Manager


Altın yöneticisi kendi futbol takımı için sorumluluk almaktan oyuncular tarafından spor yönetimi bir oyundur. Eğitim planı, düzenleme oluşturma, taktik çizerler, sözleşme imzalamak ve tabii ki en zor oyunları ekibi yönetmek.
Sen ana menüden altın yöneticisi kolayca kulübün farklı bölümlerine erişebilirsiniz. En önemlisi – en azından en etkili şey sizin veya takım için oyuncular sırası. Menüde size oturup hangi oyuncunun tezgah seçebilirsiniz ilk 11 oyuncuları da yer alacak. Seçebilirsiniz forvet tür kullanmak istediğiniz de, oyuncular ve oyun stratejisi.
Aktarım menüsünün diğer önemli tarafı. Burada, şu anda serbest olan oyuncular için teklif verebilirsiniz. Messi, Marcelo ve Pogba gibi bir dünya starı daha kolay satın alınabilir oyuncular ikinci set her şeyi bulabilirsiniz. Bir resim de dahil olmak üzere tüm oyuncular () gerçek istatistikleri listelenmiştir.
Altın oyunları oyunu Gerçek oyuncular ve yöneticisi gerçek zamanlı olarak gerçekleşir karşı gerçek zamanlı olarak bu kadar beklemek zorundasın. Diğer bir deyişle, öğleden sonra 20 oyun oynayabilirsiniz; diğer oyunculara karşı rekabet etmek için beklemeniz gerekir.
(Takım) Altın oyuncular için yöneticisi resmen fantastik futbol simülatörü lisanslı. Saat boyunca ekranda tutmak için yeterli.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!