GOAL GOAL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Tüm gol krallarına karşı atış yap ve sayı al!

Versiyonu: 3.4.0
Yapimcisi: Peak Games

GOAL
GOAL
GOAL


Futbol 30 farklı daha gol Kralı yenmek için gereken puanı almak sizi caydırmak yapmak için bir hedef: gol dışında her şeyi unutabilirsin bir oyun.
Bir oyunda amaç, oyuncuların süt alır, yönünü belirlemek, gücünü ayarlamak için parmaklarınızı kullanmak istiyorlar ve topa vurmak.
Her aşamada, amaç 90 Saniye içinde en yüksek puanı almak için deneyin. Üst köşelerde daha fazla mast veya yakınında göller onlara daha fazla dikkat çekmesi için ödenmesi gerekir, ama bunu başarmak oldukça zor.
Her düzeyde uygulama 36 farklı golcü biri ile karşılaşacaksınız. Hepsi: şefler, basketbolcu, robotlar, Ustaları ile karşılaşacaksınız… her oyun kendi benzersiz yeteneği Mason vardır.
Güç: yangın başlatıcı olacak yardım istediğinizde kullanabileceğiniz bir dizinin penaltı atışları, daha fazla hastaya yardımcı olmak.
Futbol en heyecan verici anlarından GOL, bir eğlenceli bir azap süt odaklanır: bu bir futbol oyunu. Ayrıca, Facebook arkadaşları ile iyi olan (ancak, bu seçenek tamamen size kalmış) görmek oynayabilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!