Get Organized Get Organized

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Evi düzenlerken eğlenin!

Versiyonu: 8.22.00.00
Yapimcisi: Babybus

Get Organized
Get Organized
Get Organized


Organize ve temiz eğlenceli bir oyun nasıl çocuklara öğretmek yardımcı olan evin tüm odaları toplamak. Eğlenceli mini çok öğrenmek ve keşfetmek için eğlenceli olabilir, tüm ev işlerinde temiz ve düzenli her şeyi tutmak için oyunlar.
Bir karışıklık evde bir fare şımarık her yerde, şimdi odaların her biri toplamak gerekir. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz acelemiz yok çünkü: yatak odası, oturma odası ve çalışma odası başlamak için kollarınızı sıvayın gereken üç yer vardır.
Oturma odasında tüm ayakkabı tamir ihtiyacınız olan bir ayakkabı, oyuncak kutuları, CD kapları içinde olmalıdır. Her şeyi toplamak, her nesne kendi penceresi vardır ve yerine temiz için başka bir odaya geçin. Fare ve tüm dolaptan yatak kırıldı, hasar dağıtmak için yatak odasında bütün oyuncakları çok büyük kıyafetler. Bu vaka çalışması ile aynıdır, her yerde kağıtlar, malların tam raflarda kitap ve masanın üzerinde değil.
Görünür olduğunda yaramaz tekrar ya gelmeden önce her şeyi birlikte almak zorunda başından fare, asla bilemezsiniz. Oyun, eğlenceli bir şekilde sıkılıyorum durur, çok sayıda mini oyunlar da dahil olduğu şeyler öğrenir sürecinde ve her nesne koymak için çocukların en iyi parçası.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!