GamerzDB GamerzDB

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Herhangi bir platformdaki tüm video oyunlarını listele!

Versiyonu: 2.0.0.0
Yapimcisi: Capsule Corp

GamerzDB
GamerzDB
GamerzDB


Oyun veritabanı sadece bir video oyunu değil, Oyun yıl önce kontrollü gibi, en son teknolojiyi elde etmek istiyorsa, o önemli değil, bu app oyun koleksiyonu kontrol eden kapsamlı bir uygulamadır.Tüm mevcut bilgileri yayınlandı; örneğin, oyunun yaratıcısı, bu yıl Oyun Koleksiyonu yönetebilirsiniz, kapak resmi, adı, ödeme tutarı veya detaylı bilgi alabilirsiniz oyunu bitirene kadar.
60’dan fazla Oyun ile platform gelişen her güncelleme ve veritabanı desteği ile; toplama oyunları ve platform istediğiniz gibi yönetmek ve eklemek sağlar çapraz. Tüm adı yıl ve arama eklemek istediğiniz bir platform oyunu ya da bu tür yapmak zorunda. İstediğiniz sonuçları listesinden uygun kontrol seçerek, koleksiyon başlıkları Ekle, satın alma tarihi ve yeri bile olabilir. Daha sonra ihtiyaç listesinden girilen bilgileri değiştirebilir ve Buhar kütüphaneden oyunları indirebilirsiniz.
Liste hazır olduğunda, yönetmek kolaydır. Seçerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz biçimi zaman elinizin altında ve istediğiniz zaman istediğiniz tüm bilgiler, Oyunlar, platform, yıl, tür, veya.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!