Game of War: Fire Age Game of War: Fire Age

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Görünmez bir ordu kur ve onu zafere taşı!

Versiyonu: 3.30.4.561
Yapimcisi: Machine Zone

Game of War: Fire Age
Game of War: Fire Age
Game of War: Fire Age


Savaş oyunu-Yangın Yaş, gerçek zamanlı bir strateji oyunu ve binalar inşa oyun, tren üniteleri, yeni teknolojileri araştıran ve, tabii ki, düşmanları ortadan kaldırarak kendi İmparatorluğunu yönetebilirsiniz.
Savaş oyunu-Yangın Yaş kendi Şehir oyunu yönetmek Bu bölüm hakkında en önemli şeydir. Bu bölümde, askerler için bir eğitim kışlası binaları her türlü; tapınaklarda bir mahzen veya bir kereste Fabrikası ve oluşturabilirsiniz. Kaynakları ve tasarımı binalar şehri yönetmek, tüm ellerinizi toplamak.
Oyuncu karakterleri sosyal, çok Savaş oyunu-Yangın Yaş, bir diğer önemli özelliği. Her zaman herhangi bir soru sormak aranızda diğer oyuncular ve tabii ki iletişim gördüğünüz canlı sohbet özelliğini kullanarak, müttefik oluşturabilirsiniz.
İyi bir ordu oluşturmak, birkaç görevi tamamladıktan ve yeterince askeri güç ulaştığınızda, savaş için asker yönlendirebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, doğru zamanda asker yönlendirme yeteneğini göstermek gerekir.
Savaş oyunu-Yangın Yaş, sadece bir süre için oyun, gerçek MMORPG strateji oyunu grafikler ve Dokunmatik gibi hissettiren etrafında oyuncular.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!