FortCraft FortCraft

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Android için muhteşem bir Fortnite klonu!

Versiyonu: 0.10.115
Yapimcisi: NetEase Games

FortCraft
FortCraft
FortCraft


Önemli: bu uygulama Uptodown resmi uygulama yüklemeniz gerekir. Uygulama ekstra OBB dosyası gerektirir, bu yüzden eski kurulum paketi ile uyumlu değildir.
Warcraft Fortnite esinlenerek bir oyun Adası Battle Royale oyuncular yüzlerce bağlayan açık bir alan olan silah, dolu ve sadece biri sağ kalacak. Her zaman bu tür oyunlar gibi çeşitli oyun modları vardır, bu yüzden dört takım tek başına oynamak ya da yapabilirsiniz.
Oyun neredeyse FortCraft bu PUBG ya da daha spesifik olarak, yukarıda Fortnite ile aynı olduğunu belirtti. Oyuncular her türlü toplayarak muazzam bir kaynak adada serbestçe hareket edebilir. Duvarlar, tavan, zemin ve Merdivenleri hızla, yapıları oluşturmak için bu kaynakları kullanabilirsiniz.
Oyuncular pompalı Tüfekler, tabancalar, makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri ve roketatarlar büyük bir cephanelik var, dahil olmak üzere. Ayrıca iksirler, ilk yardım çantaları, el bombaları ve diğer aksesuarlar kalkanı bulmak mümkündür. Her şeyi bir parçası hayatta kalmak için bu savaşta alır.
Android diğer büyük isimler karşı Warcraft, PUBG veya bıçak, mükemmel bir oyun. Aslında, grafikleri PC ve konsol adları standartları ile harika ve çok uyumlu.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!